Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Przejdź do -

Otwarte spotkanie informacyjne

18 sierpnia 2016

W związku z rozpoczęciem rekrutacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie na otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 23.08.16 r. o godz. 11.00, w projektowej sali szkoleniowej – ul. Warszawska 53, Częstochowa.

Czytaj więcej o: Otwarte spotkanie informacyjne
Przejdź do - Zdjęcie%20uczestników%20

Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

4 sierpnia 2016

Aktywność, rozwój i chęć zmian – to właśnie określa uczestników Akademii Liderów prowadzonej przez Fundację Świętego Mikołaja z Warszawy. W tym roku na ten wyjazd wybrały się  przedstawicielki naszej Fundacji: Aleksandra Bąbelewska, Patrycja Król, Weronika Król oraz Julia Owczarek.

W trakcie dwutygodniowego wyjazdu młodzi z całej Polski pracują nad swoimi projektami pod okiem wykwalifikowanych tutorów. Oczywiście poza samą pracą uczestnicy maja okazję się bliżej poznawać, zawiązywać przyjaźnie i znajomości, które na pewno wykorzystają w przyszłości.
Jest to duża dawka inspiracji i optymizmu, którą nasze dziewczyny przywiozą do Częstochowy i wykorzystają przy tworzeniu kolejnych projektów!

Czytaj więcej o: Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja
Przejdź do - Prezes%20Fundacji%20Oczami%20Brata%20-%20Paweł%20Bilski%20i%20Prezes%20Fundacji%20Widzialni%20-%20Marek%20Zwoliński%20podpisują%20umowę%20partnerską

Ruszyło Biuro Aktywizacji Społecznej!

4 lipca 2016

Od 1 lipca 2016r. ruszyliśmy z projektem "Biuro Aktywizacji Społecznej", który realizujemy w partnerstwie z Fundacją Widzialni.

Czytaj więcej o: Ruszyło Biuro Aktywizacji Społecznej!
Przejdź do - Zdjęcie%20asystenta%20z%20osobą%20niepełnosprawną

Poszukujemy asystentów osób z niepełnosprawnością!

8 czerwca 2016

Rozpoczynamy nabór na asystentów osób niepełnosprawnych! Poszukujemy osób z pasją i chęcią do pracy, zaangażowanych w wolontariat i działania na rzecz innych!

Czytaj więcej o: Poszukujemy asystentów osób z niepełnosprawnością!