NGO MARKETING DAYS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

7 czerwca 2018

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Częstochowie zaprasza na NGO MARKETING DAYS - Konferencja - Techsoup &Google Rewolucje. już 13 Czerwca pierwsze takie wydarzenie w Częstochowie i jedno z najważniejszych spotkań związanych z marketingiem w tym roku – impreza typu Must-See.

 

Specjalnie dla wszystkich organizacji pozarządowych Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Częstochowie zaprosił speców od marketingu, grantów i nowych technologii. Powiedzą oni o tym jakie są możliwości w tym obszarze, co można zyskać i jak wiele osiągnąć dzięki ich wsparciu, grantom i wiedzy.

Liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy będą kontaktować się telefonicznie w celu potwierdzenia obecności przed samą konferencją.

Wśród zaproszonych gości będą:

  • Międzynarodowa Fundacja Techsoup, która weryfikuje organizacje w celu otrzymania m.in. grantu google oraz oferuje specjalnie dla NGO wiele możliwości w postaci tańszego lub darmowego oprogramowania i sprzętu – w ramach spotkania  przeprowadzą ciekawą konferencję dotyczącą Kompetencji Cyfrowych NGO.
  • Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który wraz z firmą Google realizuje na terenie Polski program Internetowe Rewolucje – znanym w całej Polsce, pożytecznym i fajnym projekcie związanym z wykorzystywaniem marketingu w sieci i zrozumieniem o co w tym wszystkim chodzi.
  • Specjaliści z branży marketingowej, którzy poprowadzą 2-dniowe warsztaty z Adwords, Social Mediów i Video Marketingu – 14-15 czerwca (1 czerwca ruszają zapisy – więcej informacji już niedługo)

Pierwszy dzień NGO MARKETING DAYS będzie miał postać konferencji i organizowany będzie pod dachem Fundacji Eurohelp w głównej auli. W czwartek i piątek (następnych dniach) przewidywane są 2-dniowe warsztaty (tylko do 15 osób) z różnych tematów związanych z marketingiem i wykorzystaniem narzędzi internetowych, na które będą 4 czerwca dostępne oddzielne zapisy -> linki do warsztatów: http://jowes.pl/events/warsztat-social-media-w-ramach-ngo-marketing-days

Więcej informacji oraz agendy spotkań na stronie: http://jowes.pl/events/nmd

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat NGO Marketing Days

    Plakat NGO Marketing Days

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-06-07
Data publikacji:2018-06-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1101