Koncert charytatywny z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

25 listopada 2016

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na koncert wyjątkowy, bo charytatywny z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza! Pragniemy, by podczas tego wieczoru spotkali się wszyscy wolontariusze, którymi opiekujemy się w ramach projektu pn. „Akademia Wolontariatu”, niezależnie od tego czy są to osoby zaangażowane w działalność Fundacji Oczami Brata, mecze AZS Częstochowa, Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj!, Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej ART.eria, Noc Kulturalną czy jakiekolwiek inne działania. Oczywiście nie jest to wydarzenie zamknięte i zapraszamy wszystkich zainteresowanych koncertem, w tym przyjaciół naszych i naszych Wolontariuszy!

Zachęcamy również do przyjścia fanów tej muzyki :)
SWIERNALIS to projekt Pawła Swiernalis z Suwałk. Po przeprowadzce do Poznania założył on projekt "Lord & the Liar", w którym był on odpowiedzialny za teksty i melodie, a aranżacje pomagali mu tworzyć różni poznańscy muzycy. Jako Pan i Kłamca odwiedził on wszystkie województwa i zagrał ponad 100 koncertów, w tym na najważniejszych festiwalach jak Opole Songwriters Festival (2014) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki i Halfway Festival. W połowie drogi w Białymstoku w Operze Podlaskiej. Po kilku próbnych solowych koncertach (między innymi na Asymmetry Festival we Wrocławiu i Songwriters Łódź Festiwal), gdzie Paweł zaprezentował solowo swój nowy materiał w języku polskim, został gorąco przyjęty przez publiczność ze względu na niezwykle poruszające, osobiste i analityczne teksty, zdecydował się on na mały "rebranding" i przyjęcie za pseudonim swego nazwiska - Swiernalis. Wkrótce też jego kariera nabrała tempa - w czerwcu 2016 ukazał się pierwszy utwór wraz z teledyskiem do singla "Sierść", wydany przez prestiżowe polskie wydawnictwo Kayax, w sierpniu zdobył on nagrodę im. Maksa Szoca za "nieszablonową i kreatywną postawę artystyczną" na festiwalu FAMA w Świnoujściu, a we wrześniu ukazał się jego debiutancki album "Drauma". Równocześnie opublikowany został utwór "Dzikie Palmy", wraz z teledyskiem, który opowiada romantyczną, aczkolwiek pełną zaskoczeń, historię dwóch przeciwnych osobowości.

WSTĘP ZA OKAZANIEM CEGIEŁKI:
10ZŁ – DLA WOLONTARIUSZY* (DOSTĘPNE TYLKO W OPK GAUDE MATER I W PRZEDSPRZEDAŻY)
20ZŁ – DLA WSZYSTKICH W PRZEDSPRZEDAŻY
25ZŁ – DLA WSZYSTKICH W DNIU IMPREZY
KUPUJĄC CEGIEŁKĘ WSPIERASZ DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI OCZAMI BRATA, DZIĘKUJEMY!
*tańsze cegiełki dostępne są dla Wolontariuszy, którzy zgłosili się do projektu pn. „Akademia Wolontariatu” do 21 listopada 2016r.

PUNKTY SPRZEDAŻY CEGIEŁEK:
- BIURO FUNDACJI OCZAMI BRATA (UL. ŻUŻLOWA 4, TEL. 533-527-368)
- OPK GAUDE MATER
- BOULANGERIE
- PUB SPORTOWY STACHERCZAK

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebook'u:

https://www.facebook.com/events/1235615003179211/

Galeria

 • Powiększ zdjęcie logo Swiernalis

  logo Swiernalis

 • Powiększ zdjęcie Wokalista

  Wokalista

 • Powiększ zdjęcie plakat

  plakat

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-11-25
Data publikacji:2016-11-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Bartosz Karczewski
Liczba odwiedzin:2250