Świąteczne Spotkanie Osób z Niepełnosprawnością

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

28 listopada 2016

19 grudnia o godzinie 17.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie na Świąteczne Spotkanie Osób z Niepełnosprawnością. 

Podczas spotkania zaprezentujemy najnowsze spektakle Teatru Oczami Brata pt. "W 20 osób dookoła świata" oraz "Smerfy rządzą (nawet w święta)!".
Poprzez pierwszą sztukę aktorzy Teatru chcą zabrać widzów w podróż marzeń. Zwiedzając różne zakątki świata nie tylko otwieramy się na poznawanie innych ale przede wszystkim odkrywamy siebie. Każdy człowiek ma swoje miejsce na ziemi, czasem bliżej,  czasem dalej. Być może, podczas naszej podróży, jeszcze ktoś odkryje razem z naszymi aktorami, swoje wymarzone miejsce. A może okaże się, że to nie miejsce jest najważniejsze, a ludzie, którzy nam w naszych codziennych podróżach towarzyszą?
W spektaklu "Smerfne rządzą (nawet w święta)!" młodzi aktorzy za pośrednictwem bajkowego świata pokażą nam, że choć każdy z nas jest inny i ma swoje zdanie, zawsze powinniśmy się wspierać i akceptować. Nawet gdy ktoś marudzi albo wiecznie się zgrywa. Najważniejsze by każdej Ciamajdzie ktoś podał rękę, a każdy Łasuch znalazł swojego Kucharza. Pomagając sobie nawzajem można poradzić sobie z każdym problemem, nawet gdy wygląda groźnie.
W ten wyjątkowy dzień nastąpi również promocja płyty Roberta Mateuszuka, naszego uzdolnionego artysty :) Już dziś zapraszamy do wpisania spotkania w kalendarze! 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Miejski Dom Kultury w Częstochowie

    Miejski Dom Kultury w Częstochowie

  • Powiększ zdjęcie Plakat Świątecznego Spotkania Osób z Niepełnosprawnością

    Plakat Świątecznego Spotkania Osób z Niepełnosprawnością

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-11-28
Data publikacji:2016-11-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Paulina Ziembacz
Liczba odwiedzin:2457