Jesteś tutaj: Start / KADRA / Zespół

Zespół

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Adriana Kapitańska

Adriana Kapitańska

26 kwietnia 2018

Adrianna Kapitańska – studentka socjologii w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Pracowała jako animator lokalny w projekcie „Zmieniając dziś, projektujesz lepsze jutro”. Przez wiele lat blisko związana z harcerstwem i PTTK, od 7 lat współorganizuje kolonie oraz zajęcia tematyczne dla dzieci i młodzieży, wielbicielka górskich wędrówek. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego oraz kurs pierwszej pomocy. W Fundacji Oczami Barta pełni funkcję asystentki biurowej.

Przejdź do - Katarzyna Frankiewicz

Katarzyna Frankiewicz

23 kwietnia 2018

Katarzyna Frankiewicz - w roku 2007 ukończyła  studia  magisterskie o specjalizacji Pedagogika Społeczna i Terapia Pedagogiczna (kierunek: Pedagogika, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie). Następnie studia podyplomowe Terapia Pedagogiczna z arteterapią (AJD Częstochowa) oraz zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna  (WSL Częstochowa).

Czytaj więcej o: Katarzyna Frankiewicz
Przejdź do - Łukasz Białas

Łukasz Białas

26 kwietnia 2018

Łukasz Białas - z zawodu jest pracownikiem socjalnym i pedagogiem, z Fundacji Oczami Brata jest związany od początku jej istnienia, wcześniej współpracował z Hospicjum Dar Serca w Częstochowie oraz z Polskim Związkiem Niewidomych w Częstochowie. Lubi pracę z ludźmi i wśród ludzi, z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi, sprawnymi i z niepełnosprawnościami. 

Czytaj więcej o: Łukasz Białas
Przejdź do - Monika Porwit

Monika Porwit

24 kwietnia 2018

Monika Porwit - mieszka w Siemianowicach Śląskich. Z zawodu jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie studiuje na drugim roku w szkole aktorskiej przy Teatrze Śląskim w Katowicach i w planach ma połączenie nauczania z teatrem (aktor teatru dziecięcego lub/i nauczyciel zajęć teatralnych dla dzieci i młodzieży). Lubi robótki ręczne, śpiewać, tańczyć, czytać książki, oglądać filmy, spotykać się z przyjaciółmi i podróżować.

Maciej Zawolik

23 kwietnia 2018

Maciej Zawolik - Wolontariusz w Fundacji Oczami Brata w m.in. Teatr Oczami Brata, praktykant w Zespole Szkół nr 15 w Częstochowie, historyk z wykształcenia i zamiłowania, od urodzenia aktywny społecznie mieszkaniec dzielnicy Zawodzie. Od 2018 roku pracuje jako asystent osobisty osoby niepełnosprawnej w ramach realizacji tzw. „przerwy wytchnieniowej”.

Przejdź do - Elżbieta Brodzińska

Elżbieta Brodzińska

23 kwietnia 2018

Elżbieta Brodzińska – z wykształcenia technik metrolog o specjalności metrologia warsztatowa. Ukończyła kursy: asystent rodziny, prawo jazdy kat. B, księgowość wspomagana komputerem, szkoła dla rodziców, mediacje między personalne, szkolenia z zakresu uzależnień od środków odurzających, kurs pierwszej pomocy, kurs na kasę fiskalną, kurs z zakresu FAS, Przemoc w rodzinie itp. 

Czytaj więcej o: Elżbieta Brodzińska
Przejdź do - Adrianna Mazur

Adrianna Mazur

24 kwietnia 2018

Adrianna Mazur - Studentka fizjoterapii drugiego roku studiów licencjackich, wolontariusz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji z ukończonym warsztatem Masażu Tkanek Głębokich, członek Koła Naukowego Jogi Akademickiej przy Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, posiadaczka angielskiego certyfikatu językowego CAE
z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji, animatorka dziecięca w Fundacji Oczami Brata.

Przejdź do - Konrad Flis

Konrad Flis

24 kwietnia 2018

Konrad Flis - współpracownik GOK Mykanów uczestnik programu „EDEN - od animacji do partycypacji mieszkańców sołectw”, który był realizowany w latach 2010 -2013 . Animator młodzieży Radostkowa. Autor projektu „Młodzież myśli, współpracuje, działa” (Program „Równać szanse” Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności). W 2014 r. wspólnie z dyrektor Szkoły Podstawowej w Radostkowie zakłada stowarzyszenie Animusz, którego zostaje prezesem. 

Czytaj więcej o: Konrad Flis

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-23
Data publikacji:2018-04-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:567