STUDIUM WSPÓŁPRACY EDUKACYJNO-ARTYSTYCZNEJ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

                                  

Nazwa zadania: Studium współpracy edukacyjno-artystycznej

Zadanie Studium współpracy edukacyjno-artystycznej, dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych .

Wartość dofinansowania: 30 000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 42 200,00 zł

Projektu "Studium współpracy edukacyjno-artystycznej" ma na celu podnoszenie poziomu polskiej edukacji artystycznej poprzez organizację seminariów warsztat. dla 15 absolwentów Studium Aktorskiego im. A. Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. D.Baduszkowej w Gdyni. W ramach zadania planuje się organizację 3 seminariów warsztat. z zakresu dubbingu, warsztatów castingowych oraz warszt. z zakresu indywidualnej pracy artystycznej związanej m.in. z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i przygotowywania autorskich projektów artystycznych. Działanie zwieńczy masterclass umożliwiający kontakt z najwyższej klasy pedagogami i autorytetami w dziedzinie teatru dramatycznego.

Działanie realizowane będzie od 1.06-30.09.2021 r.

W projekcie weźmie udział min. 15 Absolwentów Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Są to osoby, które ukończyły edukację na kierunku aktor/aktorka, w wieku około 22-35 lat.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

    Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-07-09
Data publikacji:2021-07-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:270