Jesteś tutaj: Start / POMOC

POMOC

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pragniemy, aby dzięki naszym działaniom, oraz współpracy jaką podejmujemy z innymi instytucjami, organizacjami czy przedsiębiorstwami,  osoby poszukujące pomocy poprzez naszą organizację mogły ją otrzymać. Oferujemy zarówno pomoc dla osób z niepełnosprawnością w formie zajęć, prowadzonych od poniedziałku do soboty w ramach Specjalistyczno-Opiekuńczej Placówki Wsparcia Dziennego oraz Teatru Oczami Brata, ale także pomoc wolontariuszy czy konsultacji z ekspertami m.in. w dziedzinie odszkodowań. Pragniemy, aby wszystkie osoby zgłaszające się do Fundacji Oczami Brata otrzymały satysfakcjonującą ich pomoc.

Artykuły

Warsztaty ze specjalistami dla rodziców, opiekunów i osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością

27 listopada 2017

W ramach projektu zorganizowaliśmy 5 spotkań, w których wzięło udział aż 68 rodziców, opiekunów lub osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością. Spotkania miały charakter warsztatów i rozmów z ekspertami z zakresu: psychologii, seksuologii, dietetyki, turystyki oraz fizjoterapii. Na spotkaniach rodzice mieli szansę na zdobycie odpowiedniej wiedzy z zakresu nowoczesnych metod pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością. Wszystkie warsztaty zostały przeprowadzone w przyjaznym i ciepłym klimacie Klubokawiarni Alternatywa 21. Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego cały projekt! 

Przejdź do - Innowacyjny region częstochowski

Innowacyjny region częstochowski

27 lutego 2017

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I. Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2. Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest realizowany pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Czytaj więcej o: Innowacyjny region częstochowski
Przejdź do - Z miłości do włosów

Z miłości do włosów

23 stycznia 2017

Beata Kulczyńska wraz z Iloną Nalewajką, Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI i Częstochowskimi Aniołami zapraszają na akcję pod nazwą "z miłości do włosów", której finał 17 lutego odbędzie się w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce, a w naszym mieście w Ministerstwie Urody Ilony Nalewajki na ul.Pięknej 5.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1059343784212171/

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-01
Data publikacji:2016-03-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:9301