Przegląd Teatralno-Muzyczny Osób z Niepełnosprawnością "Maskarada"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

5 października 2016

Kochani, już w poniedziałek 10 października odbędzie się Święto Uzdolnionych Osób z Niepełnosprawnością - Przegląd Teatralno-Muzyczny "Maskarada". Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Oczami Brata w Hali Sportowej Częstochowa.

Zapraszamy Państwa na Przegląd Teatralno Muzyczny Osób z Niepełnosprawnością "Maskarada". Wydarzenie to, jest ostatnim spotkaniem podczas trwania projektu "(Nie)pełnosprawni - aktywni kulturalnie". W trakcie wydarzenia podziwiać będzie można  zdjęcia z sesji fotograficznej, która odbyła się na początku projektu oraz obrazy z happeningu "Malowanie na Mielczarskiego", które tworzone były przez placówki i ośrodki do których uczęszczają osoby z niepełnosprawnością z terenu Miasta Częstochowy.
Podsumowana zostanie również gra miejska, która odbyła się we wrześniu, wszyscy uczestnicy gry zostaną wyróżnieni oraz nagrodzeni za trud jaki włożyli w rozwiązanie wszystkich zadań.
Podczas Maskarady występować będą grupy teatralne, taneczne oraz muzycy indywidualni z niepełnosprawnością z terenu województwa śląskiego. Artyści zaprezentują się w różnych inscenizacjach, nie zabraknie również występów  kabaretowych. Całości towarzyszyć będą artyści, którzy śpiewem dodatkowo umilą czas.
Ponadto podczas przeglądu zaprezentowane będą filmy przygotowane z wydarzeń, które odbyły się w ramach projektu. Filmy nagrywane były podczas trwania każdego wydarzenia. Uczestnicy będą mogli odnaleźć siebie i wspólnie powspominać co się działo w trakcie spotkania. 
Przegląd rozpoczyna się o godzinie 10.00 w Hali Sportowej Częstochowa (ul. Żużlowa 4), zapraszamy wszystkie osoby do wspólnego uczestnictwa w tym wyjątkowym świcie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie wystawy fotografii

    Zdjęcie wystawy fotografii

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-10-05
Data publikacji:2016-10-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Paulina Ziembacz
Liczba odwiedzin:2660