Zobacz nasz zespół

Zarząd i dyrekcja

Paweł Bilski

Prezes Zarządu – funkcja sprawowana społecznie

p.bilski@oczamibrata.pl

Paulina Fronczak

Wiceprezes Zarządu – funkcja sprawowana społecznie

p.fronczak@oczamibrata.pl

Biuro fundacji

Kamila Krawczyk

Asystentka Prezesa Zarządu

k.krawczyk@oczamibrata.pl

Łukasz Białas

Asystent Biura

l.bialas@oczamibrata.pl

Monika Kapiczyńska

Asystentka Biura

m.kapiczynska@oczamibrata.pl

Zespół wolontariatu, animacji i edukacji

Konrad Flis

Koordynator wolontariatu i animacji lokalnej

k.flis@oczamibrata.pl

Katarzyna Wiśniewska

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

k.wisniewska@oczamibrata.pl

Warsztat Terapii Zajęciowej

Marta Goldsztajn

Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej

m.goldsztajn@oczamibrata.pl

Agata Sufin

Terapeutka zajęciowa

a.sufin@oczamibrata.pl

Karolina Biela

Terapeutka zajęciowa

k.biela@oczamibrata.pl

Marta Piekarska

Terapeutka zajęciowa

m.piekarska@oczamibrata.pl

Dorota Nizler

Terapeutka zajęciowa

d.nizler@oczamibrata.pl

Karolina Brzozowicz

Terapeutka zajęciowa

k.brzozowicz@oczamibrata.pl

Grzegorz Lisowski

Kierowca/konserwator

g.lisowski@oczamibrata.pl

Katarzyna Horn

Terapeutka zajęciowa

k.horn@oczamibrata.pl

Dorota Chrząstek

Specjalista ds. rewalidacji

d.chrzastek@oczamibrata.pl

Zajęcia klubowe w WTZ

Monika Błaszczyk

Instruktorka zajęć

m.blaszczyk@oczamibrata.pl

Daria Wawrzkiewicz

Instruktorka zajęć

d.wawrzkiewicz@oczamibrata.pl

Joanna Wieczorek

Instruktorka zajęć

j.wieczorek@oczamibrata.pl

Specjaliści

Piotr Bilski

Architekt budowy Domu Oczami Brata

piotr.bilski@oczamibrata.pl

Renata Pajda

Karina Kozioł

Coach/Psycholog

karinaannakoziol@gmail.com

Łukasz Reszka

Agnieszka Madej

Kaja Grochowina

Koordynatorka działań artystycznych

k.grochowina@oczamibrata.pl

Chcesz dołączyć do Naszego zespołu?

Ponieważ ciągle się rozwijamy, potrzebujmy nowych rąk do pracy. Czasem nowa przygoda potrafi zacząć się od paru kliknięć 🙂 

Skip to content