WSPIERAJĄC-WYGRYWASZ!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

17 października 2016

Fundacja Oczami Brata wystartowała z kampanią crowdfundingową. Wspólnie zbieramy fundusze, które zostaną przekazane na finansowanie remontu powstającej Klubokawiarni Alternatywa 21 założonej w ramach Spółdzielni Socjalnej „Jasne, że alternatywa 21”.

Klubokawiarnia będzie znajdowała się przy ulicy Mielczarskiego 20 w Częstochowie. Znajdzie  w niej zatrudnienie minimum 5 osób z niepełnosprawnością (w tym podopieczni naszej organizacji)! Jej dodatkowym atutem będzie wyjątkowa działalność kulinarna, społeczna i artystyczna. To zdecydowanie wyróżni ją na tle innych miejsc w mieście, zwłaszcza, że w Częstochowie nie ma czegoś porównywalnego! Potrzebujemy 16 500 zł.
Wystarczą drobne wpłaty, aby uzyskać 100% zbieranych środków.

Wpłaty można dokonać logując się na portal https://wspieram.to/alternatywa21

Po prawej stronie, poniżej głównego zdjęcia, można wybrać kwotę, jaką chcemy wpłacić i kliknąć przycisk wybierz. Wspierając – wygrywasz, ponieważ przygotowaliśmy dla każdego wspieracza katalog wyjątkowych nagród!

Razem możemy więcej! Liczymy na Państwa wsparcie! Klubokawiarnia Alternatywa 21 to miejsce, w którym może zmienić się życie osób z niepełnosprawnością. Wierzymy, iż to działanie może być dla nich pierwszym krokiem na swojej drodze ku samodzielności. 

ZBIERAMY DO 30 LISTOPADA 2016 ROKU!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Pracownicy Spółdzielni Socjalnej

    Pracownicy Spółdzielni Socjalnej

  • Powiększ zdjęcie Logo Spółdzielni Socjalnej

    Logo Spółdzielni Socjalnej

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-10-17
Data publikacji:2016-10-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Paulina Ziembacz
Liczba odwiedzin:4375