Spotkanie z organizatorką i organizatorem Festiwalu Sztuki Współczesnej w Przestrzeni Publicznej Arteria - Martą Frej i Tomaszem Kosińskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

2 sierpnia 2017

13 lipca mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie z organizatorką i organizatorem Festiwalu Sztuki Współczesnej w Przestrzeni Publicznej Arteria - Martą Frej i Tomaszem Kosińskim. Wydarzenie to odbyło się w Klubokawiarni Alternatywa 21. Zachęcamy do obejrzenia filmu w całości, subskrybowania naszego kanału i rozpowszechniania znajdujących si na nim treści. 

ART.eria to festiwal tworzony przez Fundację Kulturoholizm, który przez 7 lat istnienia w kulturalnym kalendarzu kraju zdobył wiele głosów uznania zarówno od artystów/artystek, jak i krytyków/krytyczek i kuratorów/kuratorek, ale co najważniejsze, również mieszkańców/mieszkanek, doceniających jego nowatorskie podejście do sztuki w ogólnodostępnej przestrzeni miasta. To co sprawia, że ART.eria jest wyjątkowa, to jej główna misja - budowanie więzi społecznych i troska o dobro wspólne, które charakteryzują wszystkich twórców/twórczynie zapraszanych na festiwal.

 

Zadanie pn.„Akademia Sztuk Przepięknych jako forma przeciwdziałania patologiom społecznym”, współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Częstochowy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-08-02
Data publikacji:2017-08-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3415